OFERTA

          Stale zmieniające się warunki społeczno-gospodarcze w współczesnym świecie oraz fakt, iż na rynku pracy największe szanse mają osoby otwarte na świat, przystosowane do zmian, oraz stałego inwestowania w rozwój kompetencji i przede wszystkim posługujące się językami sukcesu (my nie używamy słów "języki obce") powodują, iż Nasi Klienci korzystając z oferty PETER & FRIENDS Educational And Advertising Services będą w stanie osiągnąć wyznaczone przez siebie cele oraz odnieść bezprecedensowy sukces.

Każdy z naszych produktów dostosowany jest do poziomu językowego Naszych Klientów. Rozpoczęcie zajęć poprzeda dokładna analiza potrzeb oraz bezpłatny test określający poziom kompetencji językowej. Obecnie oferujemy:

Język Angielski

 1. PROFESJONALNE SZKOLENIA DLA FIRM I INSTYTUCJI

  1. Angielski dla inżynierów i techników - Experts
   Tematyka zajęć dostosowana jest do specjalizacji uczestników kursu, który obejmuje angielski ogólny oraz angielski techniczny. Zajęcia prowadzone są w sposób aktywny z wykorzystaniem autentycznych materiałów: przygotowanie dokumentacji technicznej, opis wykonywanych projektów, korespondencja handlowa to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w czasie kursu Experts.
  2. Kurs Business English - Professional Manager
   Chcesz zdobyć pracę w międzynarodowym koncernie? A może już pracujesz w międzynarodowej korporacji? Jesteś przedsiębiorcą i zdajesz sobie sprawę z tego jakie możliwości daje płynne posługiwanie się językiem angielskim w obliczu integracji Polski z Unią Europejską oraz wyzwań jakie stawia globalizacja?

   Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy obowiązujące w świecie biznesu, prowadzić skuteczne negocjacje, dowiedzieć się jak doskonale zaprezentować produkt bądź firme w języku angielskim, to ten kurs jest idealny dla Ciebie.

   Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego wykładowcę, specjalistę z zakresu Amerykańskiej Kultury Biznesu, absolwenta American Studies Center - Warsaw University.

   Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko aby język angielski stał się językiem Twojego zawodowego sukcesu. Nasi dotychczasowi klienci korporacyjni byli bardzo zadowoleni, czego wyrazem są otrzymane przez nas referencje.
  3. Zajęcia indywidualne - Your English is Great !!!
   Proponujemy udział w zajęciach indywidualnych dla wszystkich tych, którzy chcą biegle porozumiewać się w języku angielskim, w każdej sytuacji, w której język ten jest niezbędny. Poszukiwanie pracy, angielski w podróży, rozmowy o sztuce, filmie, teatrze i literaturze, jak również nowe technologie oraz integracja z Unią Europejską, to tylko niektóre z zagadnień, o których dyskutować będziemy w czasie zajęć Your English is Great !!!.
Szanowni Państwo, korzystając z oferty szkoleń językowych w miejscu pracy uzyskujecie następujące korzyści:
 1. oszczędność czasu
 2. porę zajęć dostosowaną do możliwości uczestników
 3. zajęcia w grupach do 8 osób
 4. dobrą cenę
 5. przyjazną atmosferę na zajęciach
Nasze atuty to:
 1. doświadczenie na rynku warszawskim i śląskim
 2. profesjonalizm kadry prowadzącej zajęcia
 3. przyjazne podejście do naszych klientów
 4. skuteczne techniki motywacyjne
 5. różnorodność pomocy naukowych (audio-video, internet), dobre podręczniki, materiały autentyczne (oferty, faxy, dokumentacja techniczna, itp.)
  Na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród dotychczasowych słuchaczy.
Częstotliwość zajęć (do wyboru):
 1. 1 x 45 min. tygodniowo
 2. 2 x 45 min.
 3. 1 x 60 min.
 4. 2 x 60 min.
 5. 1 x 80 min.
 6. 2 x 80 min.
 7. 3 x 80 min.
 8. 1 x 90 min.
 9. 2 x 90 min.
 10. 3 x 90 min.
Szkolenia mogą rozpoczynać się już o godz. 7.00 rano a ich pora i czas trwania ustalane są przed rozpoczęciem kursu. Jesteśmy elastyczni
i robimy wszystko by nasza oferta była idealnie dostosowana do wymagań
i oczekiwań uczestników kursu.

Tłumaczenia

Pisemne i ustne tłumaczenia nieprzysięgłe, dokumentacji biznesowej, technicznej, korespondencji handlowej, listów motywacyjnych, życiorysów, artykułów naukowych, itp.

Pamiętaj iż 1 dolar zainwestowany w szkolenia przynosi 30 dolarów zysku.